Компания Вашимидж
Україномовна версія

Оформление фасадов и интерьера
Главная     Комплексные решения     Портфолио

Дизайн, виготовлення, монтажні роботи інформаційних пілонів, стел під замовлення. Доставка по Україні. Туристичні, рекламні, інформаційні вказівники-пілони навігаційного характеру

ІНФОРМАЦІЙНІ, РЕКЛАМНІ, ІМІДЖЕВІ ПІЛОНИ/СТЕЛИ

Рекламний, інформаційний пілон є різновидом стели, розмір якого, найчастіше, не перевищує 3-х метрів. На відміну від стели більш універсальний, оскільки може використовуватися як засіб зовнішньої реклами, і як інтер'єрного рекламного рішення. Вони органічно вписуються в міський інтер'єр та стають його окрасою, особливо в нічний час (при наявності внутрішніх світлових елементів).

ДЕ МОЖУТЬ ВСТАНОВЛЮВАТИСЬ?

Якщо говорити по суті, то інформаційні пілони являють собою своєрідні маячки, що представляють коротку інформацію про наявність автозаправної станції, що знаходиться поруч, бізнес-центру, автосалону тощо. Вони можуть розташовуватися вздовж доріг або виступати вказівником.

З їх допомогою можна залучити клієнта, демонструючи візуальну інформацію про товари та послуги, або "розповісти" про туристичний маршрут розмістивши його на карті місцевості.

Різновид рекламного пілону, стели

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ

При підборі матеріалів для виготовлення інформаційних пілонів стендів слід, в першу чергу, звертати увагу на візуалізацію (дизайн-макет в разі наявності) та вимоги до експлуатації (зовнішнє/внутрішнє розмішення конструкції)

Для зовнішнього використання пілонів найкращім варіантом матеріалу є металевий каркас з труб прямокутного профілю: частини конструкції повинні бути виготовлені з антивандальних матеріалів (нержавіюча сталь, алюмінієвий композит), витримувати сильне зовнішнє навантаження та перепад температур, бути стійкими до впливу атмосферного середовища, а також з них повинно бути легко усувати забруднення хімічними барвниками в процесі експлуатації без пошкодження задрукованого шару.

Сьогодні трендом у благоустрої населених пунктів у туристичному аспекті виступають так звані візитні картки – символічні арт-об'єкти, стели, які швидко стають місцями для фотосесій. Так звані декоративні конструкції "Я люблю...."

ЕТАПИ ВИГОТОВЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЇ:

  1. Замовник приймає рішення про необхідність виготовити конструкцію та зв'язується зі спеціалістом VASHIMAGE для консультування по телефонам (057)-756-17-46, (097)-290-57-69 або онлайн
  2. Спеціалістами призначається зустріч із замовником, на якій обговорюються всі нюанси майбутньої конструкції;
  3. Після підготовки макетів проводиться погодження варіанта виготовлення конструкції та підбір матеріалів із замовником та погодження з відповідальними органами для отримання дозволу на встановлення пілону (в разі потреби)
  4. Проектна документація надходить у виробництво, де здійснюється виготовлення пілону за встановленими параметрами
  5. Готовий пілон доставляється на місце встановлення, де здійснюється його монтаж, підключення та введення в експлуатацію

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

Имя отправителя *:
Номер телефона *:
E-mail отправителя*:
Хочу заказать (необязательно):
Прикрепить файл (необязательно):

наружная
реклама
Трафареты и наклейки
Фасадное оформление
Интерьерная
реклама
Таблички и указатели
POS-материалы
Комплексные решения и сервис
Широкоформатная печать
Фрезеровка и гравировка
Полезная информация
Интернет - каталог интернет сайтов Білий каталог веб ресурсів О портал Модная мода www.onvitek.ru ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Анализ интернет сайта UACAT.INFO - Первый украинский каталог организаций и сайтов Новый Портал - бесплатная почта
html counterсчетчик посетителей сайта